Projektowanie i aranżacja

Jesteś tutaj:

Projekt to nie tylko rysunki i zestawienia… W ofercie przedstawię Państwu, kilka z wielu możliwości naszej współpracy, poczynając od jednorazowej porady, a kończąc na kompleksowym projekcie wraz z nadzorem wykonawczym. Pracę nad projektem Państwa wymarzonego domu, mieszkania, restauracji, biura, łazienki czy kuchni rozpoczynam od bezpłatnego spotkania, poznania Państwa oczekiwań i upodobań. W zależności od ustalonych potrzeb i budżetu można następnie określić zakres prac i koszty projektu, porady lub konsultacji. Oto kilka wariantów współpracy jakie może zaoferować Pracownia Projektowania i Aranżacji Wnętrz:

 

1Projekt koncepcyjny

W ramach tego wariantu zostaje wypracowany układ funkcjonalny wnętrza, koncepcja estetyczna oraz ogólne rozwiązania kolorystyczne i materiałowe. Proponowane rozwiązania zostają zaprezentowane w formie rzutów pomieszczeń, szkiców i rysunków oraz wizualizacji perspektywicznych 3D. Projekt koncepcyjny może stanowić podstawę do dalszej współpracy w zakresie projektu wykonawczego.

2

 

Projekt kompleksowy

Zawiera szkice i wizualizacje 3D oraz rysunki techniczne dla poszczególnych wykonawców, pozwalające na realizację zawartych w projekcie koncepcyjnym pomysłów i założeń. Zawiera szczegółowe ilości materiałów, które zostaną użyte podczas wykonywania danego zlecenia, a także informacje dotyczące miejsca zakupu artykułów i sprzętów. Na podstawie tak przygotowanego projektu Inwestor wraz z wybraną ekipą wykonawczą może przejść do realizacji projektu.

Projekt kompleksowy poszerzony o usługę nadzoru autorskiego Obejmuje współpracę z firmami realizującymi projekt. Prace budowlane i wykończeniowe omawiane są z wykonawcami, a regularne wizyty na miejscu inwestycji pozwalają zarówno na kontrolę zgodności postępujących prac z założeniami projektowymi jak i na pomoc w w rozstrzyganiu wszelkich pojawiających się na etapie wykonawczym wątpliwości. Zarówno Inwestor jak i poszczególni wykonawcy mają zagwarantowany stały kontakt z projektantem.

 

3Konsultacja

Opcja zakładająca pomoc w aranżacji nowych bądź stylizacji istniejących już wnętrz. Na spotkaniu z Klientem zostaje przedstawiona propozycja zmiany wystroju wybranych pomieszczeń bez ingerowania w układ ścian i wszystkich jego stałych elementów. Projektant prezentuje rozwiązania dotyczące doboru materiałów, mebli, wyposażenia, oświetlenia, kolorystyki, dekoracji i dodatków optymalnych dla wybranych wnętrz. Podczas konsultacji projektant dysponuje katalogami materiałów, wzornikami kolorów lub podaje adresy i adresy internetowe wybranych salonów wnętrzarskich. Konsultacja pozwala szybko uczynić wnętrze atrakcyjnym, unikając prac związanych z projektowaniem / tworzeniem rysunków, projektów, kosztorysów i wizualizacji/.

 


4Projekt on – line

Usługa będąca rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu na spotkanie z projektantem lub odległość nie pozwala na osobisty kontakt. Na podstawie zdjęć wnętrza i przesłanej inwentaryzacji projektowanej powierzchni, przygotowywany jest projekt funkcjonalny oraz wizualizacje dla wybranych pomieszczeń. Projekty i dokumentacja techniczna dla wykonawców zostaje wysłana pocztą elektroniczną.

 

Home Staging

5

Usługa polegająca na profesjonalnym przygotowaniu domu lub mieszkania do wynajmu lub sprzedaży, mająca na celu przyspieszyć transakcję, a także podnieść wartość nieruchomości. Dzięki umiejętnym zabiegom projektanta powstaje wnętrze neutralne, uniwersalne, odpowiadające gustom potencjalnych klientów.

 

 

 

Powyższa oferta jest przykładowym zakresem prac wykonywanych przez Pracownię Projektowania i Aranżacji Wnętrz, w zależności od potrzeb Klienta, może być ona zmodyfikowana lub poszerzona.